Hakkımızda

     2008 yılında Kayseri'de 20 m2 bir alanda kurulan Star Tekstil Malzemeleri ve Perde Aksesuarları kuruluşundan bu yana benimsediği müşteri memnuniyeti ,kaliteli ürün anlayışı ve çözüm odaklı yapısı ile sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir .


      Kendimizi daima yenileyerek , farklı iş kolları ile bağlantı kurarak her geçen gün büyümekte olan firmamız şu an Kayseri'de 2 şubede toplam 1100 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir . 


      Geniş ürün yelpazesi ile sektörde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına anında cevap verebilmekte , ürün stoklarımızı sürekli güncel tutmaktayız . Gerek şehir içi gerek şehir dışı hizmet vermekte olan firmamız  İç Anadolu , Güney Doğu Anadolu , Doğu Anadolu bölgesi ağırlıkta olmakla birlikte Türkiye'nin dört bir yanına hizmet sağlamaktadır . 


     Her geçen gün sizlerinde desteği ile daha profesyonel daha kurumsal bir anlayışla çalışmaya devam etmekte olan firmamız , amatör ruhunu kaybetmeden işini severek yapmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin verdiği destek için teşekkür ederiz. 


      Star Tekstil Malzemeleri ve Perde Aksesuarları